Рукавички TRI-TECH Training/Sparring Gloves від відомої фірми з Америки розроблені спеціально для тренувань боксерів. Нові технології і формули, що використовуються при виробництві цих рукавичок, забезпечили їм високоякісні властивості.
Верхня частина печаток чорно-білого кольору виготовлена з натуральної волячої шкіри. В даному випадку шкіра піддається особливій обробці, що забезпечує виробу міцність на довгий час. Технологія TRI-TECH забезпечує тришарове внутрішнє покриття. Перший пінний шар надійно захищає руки від ударів. Другий шар – це губчастий матеріал, який максимально вбирає вологу, не даючи рук потіти, а так само добре пропускає повітря, забезпечуючи всередині рукавички циркуляцію повітряних потоків. Третій шар являє собою гелеві вставки. Вони розташовані на зап'ясті і долоні. Дані вставки роблять захист рук ще більш надійною.
Рукавички мають дизайн, що запам'ятовується з нанесеними на поверхню логотипами і назвами фірми. Для великого пальця передбачено спеціальне простір. Рукавичка відмінно сидить на руці завдяки правильній формі, та надійної манжеті, закрепляющейся на зап'ясті і здатною регулюватися.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики | |
Матеріал: | Шкіра |
Застібка: | Манжет на липучці |
Колір | Чорний |
Категорія | Рукавиці |