Хороший боксер повинен постійно переміщатися по рингу, розривати дистанцію для відходу від удару суперника і скорочувати її для контратаки. Щоб відчувати себе впевнено і вільно, потрібна легка і якісне взуття. Наприклад, боксерки High Top від Everlast.
Верхня частина виготовлена з сітчастого матеріалу, який сприяє вентиляції повітря всередині взуття, і посилена замшевою "каркасом". Також щільною замшею обтягнуті п'ята і носок. У цій моделі передбачена фіксація гомілки щоб уникнути травм при ходьбі або невдалому падінні. Для зняття навантаження на стопу і підвищення комфорту при тривалому носінні, виробник виконав чіп і внутрішню частину підметки з пружного пінного матеріалу — ЄВА.
Підошва з ребристим протектором виготовлена з гуми по технології Hyper Flex — це сприяє її гнучкості, забезпечує хороше зчеплення і дозволяє бійцеві відчувати ринг. "Порхай як метелик, шкода як бджола!" — сказав одного разу знаменитий боксер Мохаммед Алі. У боксерках High Top ви будете бігати, завдяки їх неймовірної легкості, а влучно і боляче жалити вам допоможе чудове зчеплення з поверхнею рингу.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики | |
Колір | Чорний |
Категорія | Взуття |
Виробник | |
Торгова марка: | Everlast |